- DeLock

- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски загуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени конектори
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 48 Gbps
- Резолюция до: 7680 x 4320 при 60 Hz
3840 x 2160 при 144 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Поддържа ARC (Audio Return Channel)
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 15 м
- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски загуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени конектори
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 48 Gbps
- Резолюция до: 7680 x 4320 при 60 Hz
3840 x 2160 при 144 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Поддържа ARC (Audio Return Channel)
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 15 м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | 8K (7680 x 4320) - 60 Hz |
| Дължина кабел | 15 м |
| Тегло | 0.98кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 15 |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.98кг |
Оптичен HDMI кабел Delock 15m 8K 60Hz
Предавайте 8K видео без компромис на дълги разстояния с оптичния HDMI кабел Delock с дължина 15 метра. Хибридният оптичен кабел осигурява безупречен 8K@60Hz сигнал до 15 метра без загуба на качество, което го прави идеален за домашно кино, дигитален signage и професионални AV инсталации.
Ключови Предимства
- 8K на дълги разстояния — Предава 8K@60Hz видео до 15 метра с нулева загуба на сигнал благодарение на оптичната технология.
- Бъдещо свързване — Поддържа HDMI 2.1 функции като HDR, eARC и честотна лента до 48 Gbps.
- Издръжлив и гъвкав — Тънък, лек дизайн с устойчиви на корозия позлатени конектори за надеждна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 15 m |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- Оптичен HDMI кабел Delock 15m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





